Strona WWW

Szkółka Piłkarska

OBÓŹ SPORTOWY Ustka 2017
1. WYJAZD sobota 22.07.2017, zbiórka godz. 6:30, miejsce zbiórki: ul. 6-go Sierpnia 71. Zawodnicy z rocznika 2006/2007/2008/2009 obowiązkowo na wyjazd zakładają koszulkę w kolorze białym.
POWRÓT, poniedziałek 31.07.2017, wyjazd z ośrodka po śniadaniu.
Przypominamy, że osoby, które nie dostarczyły aktualnych badań lekarskich i wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku proszone są o dostarcznie brakujących dokumentów w dniu wyjazdu. Są to obowiązkowe dokumenty, które muszą się znajdować w dokumentacji trenerów!

2. Miejsce pobytu, Ośrodek Kolonijno-Wczasowy Niezapominajka, ul. Rybacka 2a
76-270 Ustka, http://www.iwtur.afr.pl/

Zakwaterowanie: wszystkie pokoje 3 i 4 osobowe z łazienkami, do naszej dyspozycji są 2 domki (w każdym po 16 miejsc) i 20 miejsc noclegowych w budynku z kawiarnią.
3. Firma przewozowa - http://www.transkoro.pl/
Do autobusu na drogę NIE ZABIERAMY: słodki napojów, słodyczy, chipsów. Można zabrać: kanapki, wodę mineralną lub herbatę. Jeżeli ktoś źle znosi jazdę autobusem, 30 minut przed wyjazdem bierze leki na chorobę lokomocyjną(za podanie leków odpowiadają rodzice w dniu wyjazdu). Na drogę powrotną przekazujemy leki typu:aviomarin, trenerom. Leki takie są podpisane i zapakowane w przezroczystą torebkę hermetycznie zamykaną.
4. Kadra: Piotr Wosik-trener, Paweł Szymczyk-trener, Luiza Krasucka (uprawnienia wychowawcy kolonijnego)
5. Treningi piłkarskie( OBOWIAZKOWO ZABIERAMY PIŁKĘ): 2x dziennie po 1.5 h na naturalnej nawierzchni (rano i popołudniu). Boisko treningowe znajduje się około 100 m od ośrodka. Dodatkowo do naszej dyspozycji w wyznaczanych godzinach będzie boisko typu orlik oraz boisko do piłki plażowej.
Poza treningami w planach jest(przy sprzyjającej pogodzie) codzienne plażowanie, kąpiele w morzu, zwiedzanie Ustki. Planowana jest wycieczka fakultatywna - niespodzianka na ten moment.
6. Wyżywienie: zaczynamy obiadem w dniu przyjazdu i kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu; śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek (najpewniej jakiś owoc ). Woda mineralna niezbędna podczas treningów będzie zapewniona przez trenerów podczas pobytu w ośrodku.
7. Leki - jeśli ktoś przyjmuje leki, to każdy taki lek musi być opisany (imię i nazwisko, dawkowanie, na co jest dany lek i ewentualne skutki uboczne), zapakowany w przezroczystą torebkę hermetycznie zamykaną i przekazany trenerowi danej grupy w dniu wyjazdu.
8. Opieka medyczna - na terenie ośrodka jest zapewniona opieka pielęgniarki 24h oraz doraźna pomoc medyczna w razie potrzeby.
9. Ubrania i kosmetyki - zabieramy przede wszystkim odzież sportową: komplet klubowy, koszulki, spodenki, getry, ochraniacze, coś z długim rękawem: bluza do treningów i do chodzenia poza treningami, spodnie dresowe treningowe i po treningowe, skarpetki, kurtkę przeciwdeszczową, buty do treningów - korki, lanki, turfy(można również wziąć halówki), klapki (ewentualnie sandały), czapka z daszkiem, kąpielówki, ręczniki (2x), kosmetyki: szczoteczka i pasta do zębów, żel pod prysznic(szampon), mydło, chusteczki higieniczne, krem do opalania.
10. Telefony - można dać na wyjazd, tylko każdy telefon prosimy podpisać (naklejka z imieniem i nazwiskiem) ponieważ po przyjeździe telefony będą trzymane u trenerów i będą wydawane raz dziennie na około 1h (godzin wydawania do ustalenia) i później będą wracać do trenerów. Ładowarki zostają z zawodnikami podczas całego obozu. W razie pytań zawsze można zadzwonić do trenera Piotra lub trenera Pawła.
11. Kieszonkowe - 10 zł dziennie. Pieniądze w dniu wyjazdu przekazujemy trenerom w podpisanych kopertach z odliczoną kwotą - 10zł/dzień. Pieniądze na dzień wyjazdu przekazujemy bezpośrednio chłopcom, resztę j.w. Ewentualnie kilka dodatkowych złotówek na wycieczkę fakultatywną.
12. Odwiedziny rodziców/bliskich podczas pobytu - niewskazane 
13. Relacja z obozu - w miarę możliwości będziemy się starać wrzucać zdjęcia i krótki opis z każdego dnia na www.facebook.com na profilu drużyny Orzeł Łódź rocznik 2006/2007 i młodsi. Jeżeli któryś z rodziców nie wyraża zgody aby publikować zdjęcia jego dziecka na tym profilu prosimy w dniu wyjazdu dostarczyć taką informację na piśmie do jednego z trenerów. Zdjęcia robione na obozie będę wykorzystane tylko i wyłącznie na potrzeby klub i będę publikowane tylko w okresie trwania obozu. Po obozie jest oczywiście możliwość zgrania wszystkich zdjęć na nośnik danych  Prosimy również o wyrozumiałość jeśli nie zawsze taka relacja z danego dnia się pojawi. Naszą główną rolą jest przede wszystkim opieka nad chłopcami i zapewnienie im bezpiecznego i interesującego pobytu.
14. Ubezpieczenie grupowe - wszyscy zawodnicy uczestniczący w obozie objęci są ubezpieczeniem grupowym.
15. Najważniejsze - główny cel obozu to: trening piłkarski i jak najlepsze przygotowanie się do kolejnego sezonu. Wszyscy zawodnicy powinni być nastawienie na ciężką pracę na treningach. Zabieramy obowiązkowo DOBRY HUMOR :)

************************************************************

KS Orzeł Łódź prowadzi nabór chłopców i dziewczynek z rocznika 2008, 2009, 2010 i 2011 do swojej szkółki piłkarskiej. Trenerem prowadzącym jest Aleksander Niźnikowski 519 465 767. Dobra zabawa gwarantowa:)

NABÓR ZAWODNIKÓW ROCZNIK 2004/2005 i młodsi KONTAKT 502 092 415 lub 502 323 020

BADANIA LEKARSKIE: Poradnia ALOES, ul. Hubala 1 (Retkinia)- www.poradniaaloes.pl, oferuje zniżkę dla zawodników naszego klubu (hasło przy rejestracji: KS Orzeł Łódź) dodatkowo zapewnia uproszczoną i przyśpieszoną formę załatwienia niezbędnych badań lekarskich dla sportowców. Rejestracja: 42 207 207 9.

*************************************************************************************************************************************************************

WAŻNE : NOWA STRONA ROCZNIKA 2002/2003 orzellodz2002.futbolowo.pl

ZMIANA NUMERU KONTA!!! Od miesiąca maja 2016 prosimy dokonywać opłaty za treningi na podane poniżej konto bankowe:

ING BANK ŚLĄSKI
57 1050 1461 1000 0090 3008 7606


!!!Badania lekarskie-płatne!!!
1.Badania lekarskie wymagane do wydania kwalifikacji sportu można wykonać w przychodni:
Sporto, ul. Miedziana 13, w środy od godziny 17 przyjmuje Dr Marek Drobniewski. Koszt wizyty 80 zł.

2. Badania lekarskie wymagane do wydania kwalifikacji sportu można również wykonać w:
Centrum Medyczne Szpital Św. Rodziny w Łodzi, ul. Wigury 19. Numer kontaktowy 42 254 9638.

!!!Badania lekarskie w ramach NFZ-bezpłatne!!!
W przychodni Claudius Galen Medica Polska(tel. 888-777-900), Łódź, ul. Jana Kilińskiego 228, każdy pacjent, który jest w poradni po raz pierwszy powinien w dniu wizyty okazać skierowanie do Poradni Medycyny Sportowej. BEZ SKIEROWANIA PACJENT NIE BĘDZIE PRZYJĘTY W RAMACH NFZ!!! Przed wizytą u lekarza medycyny sportowej należy wykonać nastepujące badania wymagane do wydania kwalifikacji do wykonywania sportu:
-OB,
-morfologia,
-poziom glukozy,
-EKG(można wykonać na miejscu w przychodni w ramach wizyty),
oraz okazać zaświadczenia od:
-stomatologa,
-okulisty,
-laryngologa.
Lekarz Medycyny Sportowej może wydać skierowania na badania laboratoryjne i do laryngologa na pierwszej wizycie, ale wtedy ta wizyta nie będzie skutkować wydaniem kwalifikacji do wykonywania sportu.
!!!

 

TRENER KOORDYNATOR-   MAREK CHOJNACKI  TEL.502092415

ROCZNIK 2004/2005 TRENER PIOTR WOSIK 502323020

ROCZNIK 2006/2007:TRENER PAWEŁ SZYMCZYK TEL 794-016-892

ROCZNIK 2008/2009:TRENER ALEKSANDER NIŹNIKOWSKI TEL 519-465-767
Rocznik 2010/2011: TRENER DARIUSZ NOWACKI

W razie zapytań lub wątpliwości proszę o kontakt  tel. 502 092 415 lub marekchojnacki58@tlen.pl

I

Marek Chojnacki we współpracy z klubem sportowym Orzeł Łódź zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat do Szkółki Młodego Piłkarza.

Zajęcia będą odbywały się na dwóch nowoczesnych sztucznych boiskach klubu Orzeł Łódź, ul. 6-Sierpnia 71.

Grupy:
5-6 lat (sowy)
7-8 lat (jastrzębie)
9-10 lat (sokoły)
11 lat (orły)

Nad prawidłową organizacją, przebiegiem szkolenia oraz prowadzeniem zajęć treningowych będzie odpowiadał Marek Chojnacki *

*Trener z wieloletnim doświadczeniem piłkarskim i trenerskim.

Jako zawodnik rozegrał 452 mecze w ekstraklasie.
Były reprezentant Polski. Jako trener pracował w następujących klubach : ŁKS Łódź, Stomil Olsztyn, Odra Opole, Arka Gdynia, Zagłębie Sosnowiec.
Posiada licencję trenerską UEFA PRO.

Nasze Motto brzmi "Zabawa i systematyczne szkolenie ważniejsze niż wynik"

Główne cele szkółki:

Zapisy są przyjmowane w sekretariacie klubu Orzeł Łódź, ul. 6-Sierpnia 71 w poniedziałki, środy, czwartki w godzinach 9-16.30 oraz we wtorki i piątki w godzinach 8-14 oraz telefonicznie, mailowo : 502 092 415  marekchojnacki58@tlen.pl

jak również poprzez wypełnienie formularza :

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin Szkółki Piłkarskiej KS Orzeł Łódź


Rozdział I
Postanowienia ogólne

§1.

a) W zajęciach treningowych mogą brać udział tylko zawodnicy posiadający aktualne badania lekarskie oraz pisemną zgodę rodziców, którą należy oddać koordynatorowi Szkółki Piłkarskiej KS Orzeł Łódź.

b) W przypadku niesprzyjającej pogody minimum 30 minut przed rozpoczęciem zajęć odwiedzić stronę internetową Szkółki Piłkarskiej KS Orzeł Łódź w celu sprawdzenia informacji dotyczących odwołania zajęć. Trener mimo złej pogody zawsze będzie w klubie lub na hali.


Rozdział II
Prawa i obowiązki zawodnika

§2.

Zawodnik ma prawo do:
a) uczestnictwa w zajęciach sportowych oraz pozostałych wydarzeniach organizowanych przez szkółkę,
b) korzystania z opieki trenerów i pozostałych członków szkółki.

§3.

Zawodnik ma obowiązek:
a) przestrzegać regulaminów boisk/sal sportowych i zasad bezpieczeństwa,
b) systematycznie uczestniczyć w zajęciach treningowych, godnie reprezentować szkółkę zarówno w trakcie wszelkiego rodzaju imprez sportowych i w życiu codziennym, szanując swoich kolegów, przeciwników i sędziów,
c) punktualnie stawiać się na zajęcia 15 minut przed ich rozpoczęciem i zawsze posiadać strój sportowy,
d) przed, w trakcie, jak i po treningu pomagać trenerowi podczas rozstawiania i składania sprzętu sportowego,
e) podczas zajęć być sumiennym i zdyscyplinowanym wykonując tylko i wyłącznie polecenia trenera/trenerów prowadzącego zajęcia,
f) zgłaszać bezzwłocznie trenerowi wszelkie dolegliwości zdrowotne,
g) w przypadku uzyskiwania słabych wyników w nauce szkolnej, na wniosek trenera prowadzącego lub rodzica, można podjąć decyzję o czasowym zawieszeniu w prawach zawodnika Szkółki Piłkarskiej KS Orzeł Łódź, aż do momentu poprawienia ocen szkolnych,
h) podstawą do gry zawodnika w meczach jest regularna oraz punktualna obecność, a także zaangażowanie na treningach:
• zawodnik, który z nieusprawiedliwionych przyczyn w ciągu tygodnia opuścił 2 treningi, może nie być brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej na dane spotkanie ligowe;
i) dbać o sprzęt, który otrzymuje oraz z którego korzysta podczas zajęć, gdyż jest on własnością szkółki i musi być szanowany.
k) regulamin jest zbiorem ogólnych zasad funkcjonujących w Szkółce Piłkarskiej KS Orzeł Łódź . Trener może wprowadzać dodatkowe zasady, funkcjonujące w danej drużynie, które zawodnicy mają obowiązek przestrzegać.


Rozdział III
Prawa i obowiązki rodzica

§4.

Rodzic/opiekun prawny/ ma prawo:
a) do bieżących informacji o postępach dziecka oraz wsparcia szkółki w jego procesie wychowawczym.

§5.

Rodzic /opiekun prawny/ zobowiązuję się do:
a) unikania kontaktowania się w trakcie zajęć treningowych i zawodów z dziećmi, ponieważ powoduje to ich dekoncentrację. W przypadku ważnych spraw należy zwracać się bezpośrednio do trenera,
b) przebywania podczas meczów, na trybunach obiektu sportowego, na którym odbywają się zawody. Kulturalnego zachowania, akceptowania wszystkich decyzji sędziego i nie obrażania drużyny przeciwnej,
c) zgłaszania nieobecności dziecka na zajęciach, bądź zawodach sportowych do trenera, osobiście lub telefonicznie przynajmniej dzień wcześniej,
d) uczestniczenia aktywnie w inicjatywach organizowanych przez Szkółkę Piłkarską KS Orzeł Łódź, systematycznego śledzenia strony           http://www.orzellodz.pl/szkolka-pilkarska.html w celu uzyskania bieżących informacji,
e) dbania o bezpieczeństwo dzieci przed treningiem oraz po jego zakończeniu, odpowiadania za szkody wyrządzone przez swoje dziecko w wyniku jego nieodpowiedniego zachowania,
f) wspierania swojego dziecka, unikania krytyki za niepowodzenia sportowe, współpracy z trenerami i przedstawicielami szkółki w sprawach wychowawczych,
g) nie podważania autorytetu trenera, zarówno w obecności swoich dzieci, jak i innych rodziców. Ze wszystkimi problemami i wątpliwościami należy zgłaszać się indywidualnie do trenera prowadzącego lub trenera - koordynatora Szkółki Piłkarskiej KS Orzeł Łódź.

h) Rodzice/opiekunowie odpowiadają za dowóz dziecka na miejsce treningu(zbiórki) za jego osobisty odbiór po zakończonych zajęciach sportowych(meczach mistrzowskich-turniejach). Biorą również odpowiedzialność w przypadku, kiedy dziecko samodzielnie porusza się po drodze publicznej.

Rozdział IV
Składki członkowskie

§8.

Składka członkowska przeznaczona jest w całości na realizację celów statutowych Szkółki Piłkarskiej KS Orzeł Łódź czyli organizację szkolenia sportowego dzieci.

§9.

Składki rozliczane są w systemie miesięcznym, z wyjątkiem miesiąca lipca. Składka miesięczna jest identyczna dla każdego miesiąca niezależnie od świąt i dni wolnych.

§10.

W przypadku nieobecności na treningach, uczestnik zajęć zobowiązany jest do zapłacenia pełnej opłaty miesięcznej, niezależnie od przyczyny nieobecności. Jeżeli absencja będzie dłuższa niż 3 tygodnie opłata za zajęcia może być obniżona o 50% po wcześniejszym zwróceniu się w tej sprawie do zarządu klubu

§11.

Podpisanie „deklaracji członkowskiej" zobowiązuje do wpłacania składek w wysokości 70zł - przelewem na konto do 10 dnia każdego miesiąca (płatne z góry). Dane do przelewu:

ING BANK ŚLĄSKI
57 1050 1461 1000 0090 3008 7606, w tytule przelewu: Imię i nazwisko dziecka, miesiąc, rok(np. Rafał Nowak, czerwiec 2014).

• Dla rodziców posiadających więcej niż jedno dziecko w grupie, drugie dziecko jest zwolnione z opłat.

§12.

W uzasadnionych indywidualnych przypadkach na podstawie wniosku rodzica istnieje możliwość przesunięcia terminu wniesienia opłaty miesięcznej po wcześniejszym uzgodnieniu z trenerem - koordynatorem Szkółki Piłkarskiej KS Orzeł Łódź.

§13.

W razie nie opłacenia składki członkowskiej w w terminie i nie powiadomienia trenera koordynatora prowadzącego o przyczynach zaległości, zarząd klubu ma prawo zawiesić lub skreślić z listy Szkółki Piłkarskiej KS Orzeł Łódź.

W przypadku nie opłacenia składki członkowskiej w terminie, w momencie wystapienia kontuzji/urazu zawodnika podczas treningu/meczu mistrzowskiego lub turnieju sportowego rodzice nie mają prawa żądać od klubu wypłacenia odszkodowania. Regularne i terminowe opłacanie składek członkowskich decyduje o tym, że zawodnik jest ubezpieczony.

§14.

W przypadku rezygnacji z udziału dziecka w zajęciach, rodzic lub opiekun prawny zobowiązany jest powiadomić w formie pisemnej, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej szkółkę najpóźniej do 25- go poprzedzającego następny miesiąc (np. do 25 maja, w przypadku rezygnacji od czerwca).


Rozdział V
Postanowienia końcowe

§15.

W trakcie wyjazdów na turnieje, mecze mistrzowskie autami prywatnymi Szkółka Piłkarska KS Orzeł Łódź nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zdarzenia losowe na drodze. Obowiązuje każdego zawodnika pisemna zgoda od rodziców(opiekunów)na wyjazd na turniej, mecz mistrzowski.

§16.

Szkółka zastrzega sobie prawo do zmiany w regulaminie po wcześniejszym powiadomieniu opiekunów zawodników.

§17.

Nieprzestrzeganie lub rażące naruszanie któregokolwiek z punktów regulaminu może być podstawą do wydalenia ze Szkółki Piłkarskiej KS Orzeł Łódź.

§18.

Wszystkie pozostałe sprawy których nie określa niniejszy regulamin ma prawo i obowiązek rozstrzygać zarząd klubu.

W razie pytań lub wątpliwości proszę się kontaktować z trenerem koordynatorem Markiem Chojnackim, tel. 502 092 415 lub marekchojnacki58@tlen.pl.

Wyżej napisany regulamin wchodzi w życie w dniu 01.10.2014 roku.